Press "Enter" to skip to content

Uitslag 2e voorronde snelschaken

Vrijdag 16 februari werd de 2e voorronde van het snelschaaktoernooi gespeeld. De al geplaatste Dick de Graaf eindigde als 1e. Hierachter wisten Laurents van Twillert, Richard Vedder en Gerben van Pel zich direct te plaatsen. Voor de laatste plek in de finalepoule was een barrage nodig tussen Johannes Kossen, Robert Krouwel, Arie van Diermen en Arie van den Hoogen. Arie van den Hoogen won alle partijen in de barrage, en plaatste zich als 8e voor de snelschaakfinale.

De volgende spelers zullen in de finale spelen:

Henk Vedder

Gabriël Krouwel

Robin Reichardt

Dick de Graaf

Laurents van Twillert

Richard Vedder

Gerben van Pel

Arie van den Hoogen

De finale zal gepland worden in overleg met de geplaatste spelers.

Eindstand 2e voorronde:

Ranking_snelschaken_voorronde_2.html Competition name – – Group 1

Ranking after Round 11 – 16-2-2024 – Normal ranking.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgr
1Dick de Graaf119119,51171,558,50
2Laurents van Twillert117409,0-1-170,053,25
3Richard Vedder118128,5-1-171,553,00
4Gerben van Pel118128,5-1170,549,50
5Gabriël Krouwel116237,01269,538,50
6Johannes Kossen105056,00172,031,00
7Robin Reichardt115246,0-1-165,027,50
8Robert Krouwel105056,00164,031,00
9Arie van Diermen116056,0-1-162,529,50
10Arie van den Hoogen115246,01160,026,00
11Jasper Reichardt115155,51162,523,25
12Thomas Reichardt115155,5-1-158,524,75
13Raymond van den Bos103345,50153,521,50
14Alex van de Vuurst115155,5-1-250,519,50
15William van de Groep114255,01170,026,50
16Hans de Vries114255,01263,523,25
17Jeroen Gootjes115065,01-162,024,50
18Sjoerd Koelewijn114255,0-1-257,021,50
19Dion de Graaf94055,01257,019,00
20Jacob de Graaf83144,5-2-251,515,00
21Gia Shwan83144,50151,015,50
22Martijn Roos103164,52145,011,50
23Camiel Volders103074,00-155,012,00
24Johnny Tak101092,00-150,04,00
25Rut Koelewijn1000101,00-151,04,00

Be First to Comment

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *