Press "Enter" to skip to content

Uitslag 1e voorronde snelschaken

Op 26 januari werd de 1e voorronde van het snelschaaktoernooi gespeeld. Henk Vedder beukte zich door de voorronde heen en werd afgetekend 1e, met slechts een half punt afgestaan. Op gepaste afstand plaatsten Gabriël Krouwel, Robin Reichardt en Dick de Graaf zich ook voor de finaleronde. Op 16 februari wordt de 2e voorronde gespeeld.

Volledige uitslag:

Ranking_snelschaken_voorronde_1.html Competition name – – Group 1

Ranking after Round 11 – 26-1-2024 – Normal ranking.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgr
1Henk Vedder11101010,51169,066,00
2Robin Reichardt117228,0-1-171,045,25
3Gabriel Krouwel118038,01170,545,50
4Dick de Graaf116418,0-1166,043,00
5Gerben van Pel115336,51171,539,25
6Robert Krouwel115246,0-1-168,030,50
7Arie van Diermen116056,01267,528,50
8William van de Groep115246,0-1-163,528,50
9Richard Vedder114345,5-1170,028,25
10Jasper Reichardt115155,5-1-163,523,00
11Sjoerd Drent115155,5-1-158,022,75
12Thomas Reichardt102445,00-169,026,00
13Frank Woudenberg114255,0-1-162,523,25
14Gijsbert-Cor Heuveling115065,01156,521,00
15Jeroen Gootjes104065,00-147,017,00
16Niels van de Coterlet114164,51153,020,25
17Jacob de Graaf114164,51152,515,75
18Gijs Huygen114074,01154,513,00
19Hans de Vries73133,5-1-147,514,75
20Martijn Roos113083,01150,011,50
21Camiel Volders103073,00-150,09,00
22Joshua Meijer101092,00-253,09,00

Be First to Comment

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *