Schaakclub "En

Wedstrijd agenda

Eerste concept van de agenda voor het seizoen 2022-2023:

Datum Dag Intern Externe competitie
12/09/2022 Maandag   Hoogland 3 - En Passant III
13/09/2022 Dinsdag   En Passant II - De Cirkel 2
16/09/2022 Vrijdag Ronde 1 (Eerste drie rondes 1/3) En Passant I - Hoogland 1
17/09/2022 Zaterdag   De Waagtoren 1 - En Passant 1
17/09/2022 Zaterdag   Zuid Limburg 4 - En Passant 2
23/09/2022 Vrijdag Ronde 2 (Eerste drie rondes 2/3)  
30/09/2022 Vrijdag Ronde 3 (Eerste drie rondes 3/3)  
03/10/2022 Maandag   Europacup Ronde 1
04/10/2022 Dinsdag   VSG 1 - En Passant I
04/10/2022 Dinsdag   Europacup Ronde 2
05/10/2022 Woensdag   Europacup Ronde 3
06/10/2022 Donderdag   Europacup Ronde 4
06/10/2022 Donderdag   HSG 1 - En Passant II
07/10/2022 Vrijdag Ronde 4 En Passant IV - DBC 4
07/10/2022 Vrijdag   Europacup Ronde 5
08/10/2022 Zaterdag   Europacup Ronde 6
08/10/2022 Zaterdag   En Passant 1 - LSG 2
08/10/2022 Zaterdag   En Passant 2 - UVS 2
08/10/2022 Zaterdag   Kasteel Lekstroom 1 - En Passant 3
09/10/2022 Zondag   Europacup Ronde 7
14/10/2022 Vrijdag Ronde 5 En Passant III - Kasteel Lekstroom 2
21/10/2022 Vrijdag Ronde 6  
28/10/2022 Vrijdag Alternatieve avond 1  
31/10/2022 Maandag   Nijkerk 1 - En Passant IV
01/11/2022 Dinsdag   En Passant II - SSC 1922 2
04/11/2022 Vrijdag Ronde 7 En Passant I - BDSV 1
04/11/2022 Vrijdag   DBC 3 - En Passant III
05/11/2022 Zaterdag   MSV 1 - En Passant 1
05/11/2022 Zaterdag   HSG 1 - En Passant 2
05/11/2022 Zaterdag   Hoogland 1- En Passant 3
11/11/2022 Vrijdag Ronde 8  
12/11/2022 Zaterdag SGS Snelschaken?  
18/11/2022 Vrijdag Voorronde Beker 1  
25/11/2022 Vrijdag Ronde 9  
26/11/2022 Zaterdag   En Passant 1 - Philidor 1847 1
26/11/2022 Zaterdag   En Passant 2 - PSV DoDO/Barneveld 2
26/11/2022 Zaterdag   En Passant 3 - Moira-Domtoren 3
02/12/2022 Vrijdag Ronde 10 ZSG 1 - En Passant I
02/12/2022 Vrijdag   En Passant IV - Doorn Driebergen 4
07/12/2022 Woensdag   De Rode Loper 4 - En Passant II
09/12/2022 Vrijdag Ronde 11 En Passant III - TRIO 2
16/12/2022 Vrijdag Ronde 12  
17/12/2022 Zaterdag   Caissa 1 - En Passant 1
17/12/2022 Zaterdag   Amersfoort 1 - En Passant 2
17/12/2022 Zaterdag   De Rode Loper 2 - En Passant 3
23/12/2022 Vrijdag Alternatieve avond 2  
30/12/2022 Vrijdag Denkbiatlon  
04/01/2023 Woensdag Nieuwjaarsreceptie Zaalvoetballen
06/01/2023 Vrijdag Ronde 13  
10/01/2023 Dinsdag   En Passant II - Het Dikke Torentje 1
13/01/2023 Vrijdag Ronde 14 En Passant I - Wageningen 1
16/01/2023 Maandag   BSG 3 - En Passant IV
17/01/2023 Dinsdag   De Giessen en Linge 2 - En Passant III
20/01/2023 Vrijdag Ronde 15  
27/01/2023 Vrijdag Voorronde Snelschaken  
03/02/2023 Vrijdag Ronde 16  
06/02/2023 Maandag   ZZ Combinatie 2 - En Passant II
07/02/2023 Dinsdag   VSG 3 - En Passant IV
09/02/2023 Donderdag   ZZS! 1 - En Passant I
10/02/2023 Vrijdag Ronde 17  
11/02/2023 Zaterdag   En Passant 1 - Purmerend 1
11/02/2023 Zaterdag   En Passant 2 - Het Kasteel 1
11/02/2023 Zaterdag   En Passant 3 - Amersfoort 3
17/02/2023 Vrijdag Voorronde beker 2  
24/02/2023 Vrijdag Ronde 18  
03/03/2023 Vrijdag Alternatieve avond 3  
10/03/2023 Vrijdag Ronde 19  
11/03/2023 Zaterdag   Wageningen 1 -  En Passant 1
11/03/2023 Zaterdag   ASV 3 -  En Passant 2
11/03/2023 Zaterdag   Magnus Leidsche Rijn 1 -  En Passant 3
16/03/2023 Donderdag   Doorn Driebergen 2 - En Passant II
17/03/2023 Vrijdag Ronde 20 En Passant IV - De Rode Loper 5
24/03/2023 Vrijdag Ronde 21 En Passant III - Doorn Driebergen 3
31/03/2023 Vrijdag Ronde 22  
01/04/2023 Zaterdag   En Passant 1 - Caissa-Eenhoorn 1
01/04/2023 Zaterdag   En Passant 2 - PION/Mook combinatie 1
01/04/2023 Zaterdag   En Passant 3 - Oud Zuylen Utrecht 2
07/04/2023 Vrijdag Goede Vrijdag  
11/04/2023 Dinsdag    En Passant II - Veenendaal 1
11/04/2023 Dinsdag    OZU 3 - En Passant III
14/04/2023 Vrijdag Ronde 23 En Passant I - Apeldoorn 1
15/04/2023 Zaterdag VIS. Rapidtoernooi 2023  
21/04/2023 Vrijdag Ronde 24 SG Amersfoort 4 - En Passant IV
22/04/2023 Zaterdag   En Passant 1 - HWP Haarlem
22/04/2023 Zaterdag   En Passant 2 - BSV Bennekom 1
28/04/2023 Vrijdag Alternatieve avond 4  
05/05/2023 Vrijdag Bevrijdingsdag  
10/05/2023 Woensdag   Wageningen 2 - En Passant II
12/05/2023 Vrijdag Ronde 25 (Laatste vier rondes 1/4) SG Amersfoort 1 - En Passant I
19/05/2023 Vrijdag Ronde 26 (Laatste vier rondes 2/4)  
26/05/2023 Vrijdag Ronde 27 (Laatste vier rondes 3/4) En Passant III - SG Amersfoort 3
02/06/2023 Vrijdag Ronde 28 (Laatste vier rondes 4/4)  
09/06/2023 Vrijdag Simultaan  
16/06/2023 Vrijdag Prijsuitreiking  
23/06/2023 Vrijdag BBQ  
30/06/2023 Vrijdag Start zomerschaken  
01/07/2023 Zaterdag FishPartners Open IV?  

 

Opmerkingen en ideeën kunnen naar Dion.