Schaakclub "En

Wedstrijd agenda

Onderstaand de agenda voor seizoen 2017-2018.  

Datum Dag Extern (Thuis) (Uit)
16-09-17 Zaterdag En Passant 1 Pathena Rotterdam 1
16-09-17 Zaterdag En Passant 2 VAS 2
07-10-17 Zaterdag Groninger Combinatie 1 En Passant 1
07-10-17 Zaterdag Caissa-Eenhoorn 1 En Passant 2
19-10-17 Donderdag HSG 2 En Passant 3
20-10-17 Vrijdag Interne Beker ronde 1 
24-10-17 Dinsdag Interne Beker ronde 1
27-10-17 Vrijdag En Passant 5 En Passant 6
03-11-17 Vrijdag En Passant 3 Lekstroom 1
04-11-17 Zaterdag Voerendaal 1 En Passant 1
04-11-17 Zaterdag Paul Keres 2 En Passant 2
10-11-17 Vrijdag En Passant 6 Muiderberg 1
10-11-17 Vrijdag En Passant viertal 2 Nijkerk viertal 1
11-11-17 Zaterdag SGS Snelschaken voor clubteams
14-11-17 Dinsdag En Passant 4 BSG 5
17-11-17 Vrijdag Amersfoort 5 En Passant 5
23-11-17 Donderdag Doorn-Driebergen 1 En Passant 3
25-11-17 Zaterdag En Passant 1 Apeldoorn MuConsult 1
25-11-17 Zaterdag En Passant 2 Boven IJ 1
01-12-17 Vrijdag SSC 1922 viertal 1 En Passant viertal 2
04-12-17 Maandag Hoogland 3 En Passant 4
08-12-17 Vrijdag Interne Beker ronde 2
08-12-17 Vrijdag En Passant 5 Muiderberg 1
11-12-17 Maandag Hoogland 4 En Passant 6
12-12-17 Dinsdag

Open Snelschaakkampioenschap Bunschoten-Spakenburg

Ronde 1

15-12-17 Vrijdag En Passant viertal 1 Barneveld viertal 2
15-12-17 Vrijdag En Passant 3 Denk en Zet 1
16-12-17 Zaterdag Kennemer Combinatie 1 En Passant 1
16-12-17 Zaterdag ASC 1 En Passant 2
19-12-17 Vrijdag Denkbiatlon
03-01-17 Woensdag Nieuwjaarsreceptie
08-01-18 Maandag ZZ Combinatie viertal 1 En Passant viertal 1
09-01-18 Dinsdag En Passant 4 HSG 4
12-01-18 Vrijdag En Passant viertal 2 Barneveld viertal 3
16-01-18 Dinsdag

Open Snelschaakkampioenschap Bunschoten-Spakenburg

ronde 2

18-01-18 Donderdag Doorn-Driebergen 3 En Passant 5
19-01-18 Vrijdag En Passant 6 Amersfoort 4
26-01-18 Vrijdag Interne Beker kwartfinale
30-01-18 Dinsdag Magnus 1 En Passant 3
02-02-18 Vrijdag En Passant viertal 1 Laren viertal 1
03-02-18 Zaterdag En Passant 1 SISSA 1
03-02-18 Zaterdag En Passant 2 De Wijker Toren 2
08-02-18 Donderdag Het Dikke Torentje 1 En Passant 4
09-02-18 Vrijdag Massakamp Muiderberg
10-02-18 Zaterdag Omnisimultaan
13-02-18 Dinsdag

Open Snelschaakkampioenschap Bunschoten-Spakenburg

ronde 3

16-02-18 Vrijdag Amersfoort 5 En Passant 6
23-02-18 Vrijdag Laren viertal 2 En Passant viertal 2
23-02-18 Vrijdag En Passant 3 Paul Keres 5
23-02-18 Vrijdag En Passant 5 Hoogland 4
27-02-18 Dinsdag Intern Snelschaaktoernooi voorronde
02-03-18 Vrijdag Intern Snelschaaktoernooi voorronde
06-03-18 Dinsdag En Passant 4 Ons Genoegen 1
09-03-18 Vrijdag Hoevelaken viertal 1 En Passant viertal 1
10-03-18 Zaterdag LSG Intellimagic 1 En Passant 1
10-03-18 Zaterdag DSC Delft 3 En Passant 2
13-03-18 Dinsdag

Open Snelschaakkampioenschap Bunschoten-Spakenburg

ronde 4

16-03-18 Vrijdag Interne Beker halve finale
23-03-18 Vrijdag En Passant viertal 2 Ons Genoegen viertal 1
23-03-18 Vrijdag En Passant 3 Barneveld 1
24-03-18 Zaterdag VIS. Rapidtoernooi
29-03-18 Donderdag Wijdemeren 1 En Passant 4
30-03-18 Vrijdag Goede vrijdag
05-04-18 Donderdag Leusden 2 En Passant 5
06-04-18 Vrijdag En Passant 6 Doorn-Driebergen 3
07-04-18 Zaterdag En Passant 1 HMC Calder 1
07-04-18 Zaterdag En Passant 2 De Amstel 1
13-04-18 Vrijdag En Passant viertal 1 HSG viertal 1
13-04-18 Vrijdag DBC 2 En Passant 3
14-04-18 Zaterdag NK Snelschaken voor clubteams
17-04-18 Dinsdag En Passant 4 Oud Zuylen Utrecht 4
19-04-18 Donderdag Het Dikke Torentje viertal 2 En Passant viertal 2
20-04-18 Vrijdag Interne Beker finale
21-04-18 Zaterdag BSG 1 En Passant 1
21-04-18 Zaterdag HWP Haarlem 2 En Passant 2
27-04-18 Vrijdag Koningsdag
11-05-18 Vrijdag Intern Snelschaaktoernooi Finaleavond
17-05-18 Donderdag En Passant 3 BSG 4
17-05-18 Donderdag Leusden 2 En Passant 6
18-05-18 Vrijdag Amersfoort 4 En Passant 5
22-05-18 Dinsdag Barneveld viertal 1 En Passant viertal 1
24-05-18 Donderdag Leusden 1 En Passant 4
25-05-18 Vrijdag En Passant viertal 2 Leusden viertal 1
01-06-18 Vrijdag Slotronde Interne Competitie
08-06-18 Vrijdag Simultaan
15-06-18 Vrijdag Prijsuitreiking + Alternatieve avond